Špillar Jaroslav (Plzeň 1869 - 1917 Dobřany)
Žena s nůší, monogramováno a datováno vpravo dole ŠJ 89, uhel a akvarel/papír, 36 x 23,5 cm (výřez pasparty), pasparta (Šm)
24.09.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 6.000,-
CZK 9.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 6.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |